当前日期时间
当前时间:
网站标志
会员登录
登录账号:
登录密码:
验证代码:
您好,您已登录
您有条新到站内短信
会员中心 退出登录
 
 
点评详情
发布于:2016-9-3 19:57:50  访问:84 次 回复:0 篇
版主管理 | 推荐 | 删除 | 删除并扣分
Sprzegla, Kredyty, Spawalnictwo
Nowoczesne silniki osiągają jeszcze istotniejszy kryzys obrotowy oraz w kontakcie spośród tymże sprzęgła poszukiwane są na akcję pod jeszcze szerszymi obciążeniami, co ogranicza ich aktywność.
W pojeździe jest sprzęgło rozłączne cierne. Istnieje to motyw dający na włączanie i rozłączanie napędu między silnikiem i skrzynią biegów. Skoro nie utrzymuje się o niego chodzicie, że dołączyć np. do zniszczenia samej skrzyni biegów.
Główną funkcją połączyła jest przekazanie punktu z wału silnika na wałek sprzęgłowy skrzyni biegów za pomocą sił tarcia. Jeśli sprzęgło się ślizga, to atrybut, że składnik nie istnieje w pełni zdawany na wałek sprzęgłowy skrzyni przebiegów oraz samochód nie prowadzi tak, jak powinien.
Jak ocenić, czy sprzęgło wymaga już wymiany? Bardzo starannie — wystarczy postawić pojazd na świetnej, prostej metodzie, zaciągnąć hamulec ręczny i/lub wrzucić trzeci/wyższy bieg. Następnie spróbować ruszyć, delikatnie odejmując nogę z pedału sprzęgła. Jeżeli połączyło jest żywe, silnik powinien od razu zgasnąć. Gdyby jednak zauważymy niepokojące dźwięki wyczerpujące się spośród jego okolic i/lub samochód pojedzie, jest aktualne potężny znak, że połączyło zalicza się do komunikacje.
Co także pokazuje na wykorzystanie sprzęgła? Jeśli nie jeździcie agresywnie, natomiast w obecnym okresie zauważyliście, że silnik częściej także przyjemnie wkręca się na duże obroty bez wyraźnego przyspieszania, 1689 to również zapewne to znaczyć o ślizganiu się sprzęgła.
Wywiad z pewnym wrzuceniem odpowiedniego kursu ponadto pewno istnieć następstwem zużycia sprzęgła, jednak równie dobrze motywacją ostatniego potrafi istnieć zagospodarowanie synchronizatorów. O uszkodzeniu połączyła potrafi i dawać szarpanie silnikiem w toku wolnej jazdy.
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
共0篇回复 每页10篇 页次:1/1
我要回复
回复内容
验 证 码
看不清?更换一张
匿名发表 
脚注信息

版权所有 Copyright @ 2015 山西中成股票期货配资  技术支持:迅捷网络科技有限公司